Zaproszenie do udziału w rozgrywkach KLF 2012/2013

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Gminny Klub Sportowy w Komprachcicach serdecznie zapraszają drużyny futsalowe do udziału w X edycji halowej ligi piłki nożnej w sezonie 2012 / 2013.
Rozgrywki rozpoczną się 3 listopada br. i potrwają do marca 2013 r. Mecze będą rozgrywane w soboty oraz w niedziele. Wystartuje ok. 30 zespołów, po 10 w I, II i III lidze.

Prawo do udziału w rozgrywkach ligowych mają w pierwszej kolejności zespoły, które brały udział w poprzedniej edycji rozgrywek. Nowe zespoły będą przyjmowane do ligi w przypadku wolnych miejsc.

Zostaną rozegrane dwie rundy "każdy z każdym" - mecz i rewanż. Dwie najlepsze ekipy z ligi II i III uzyskują awans do wyższej klasy rozgrywkowej, natomiast dwie najsłabsze drużyny z I i II ligi spadają do niższej ligi. Drużyny, które zajmą 3 i 4 miejsca w II i III lidze, zmierzą się w meczu barażowym o awans z drużynami z miejsc 7 i 8 w I i II lidze. Dla pierwszych trzech drużyn I, II i III ligi zostaną ufundowane pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Przewiduje się również nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz "króla strzelców" w każdej lidze. Zapewniamy profesjonalne sędziowanie w każdym meczu, opiekę medyczną, możliwość ubezpieczenia zawodników NNW.

Wpisowe wynosi: 1350 zł – I liga, 1400 zł – II liga, 1450 zł – III liga.

Prosimy o potwierdzenie udziału drużyn w rozgrywkach do 20 października br.

Zgłoszenia drużyn w biurze OSiR w Komprachcicach przy ul. Szkolnej 18, tel. 46 46 040 lub e-mail: biuro@osir.komprachcice.com.pl.