Play Off - Bongo 7:7, po dogr. 7:10 Holland Contracting

Szalony mecz, tak można bez wątpienia napisać o wczorajszej potyczce Bongo z Holland. Było to spotkanie fazy play off, a zwycięzca awansował do 1/2 i za tydzień powalczy o awans do finału. Już po kilku minutach Bongiści prowadzili 3:0 jednak rywal dosyć szybko przebudził się z letargu i na przerwę schodzimy przegrywając 4:5.

Druga część meczu to znowu szalone tempo i świetne akcje z obu stron. Pierwsi skutecznie zaatakowali piłkarze Holland i podwyższyli prowadzenie na 4:6. Nasz drużyna jednak się nie poddała i w znakomitym stylu strzeliła kolejno 3 bramki. Tym samym prowadząc 7:6 wystarczyło dotrwać do końcowego gwizdka, do którego pozostało 1,5 minuty. Niestety przeciwnik po raz kolejny doprowadził do wyrównania i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej długo utrzymywał się remis 7:7, ale w końcówce tracimy bramkę i w ostatnich sekundach meczu rzucamy się do ataku, niestety nieskutecznego co wykorzystują piłkarze Holland świetnie wyprowadzając kontry i mecz kończy się wynikiem 7:10. Gratulacje dla naszego rywala za zwycięstwo oraz za wspólnie stworzone świetne, sportowe widowisko! Niestety na tym etapie kończy się przygoda Bongo Opole w zmaganiach ligowych na boisku Orlik- Malinka. Być może zagramy jeszcze w najbliższy poniedziałek mecz o 5 miejsce z Hestią/Piorunem Zaodrze, ale o tym wkrótce.