Pierwsze info odnośnie ligi halowej

Już za niecały miesiąc rozpoczną się zmagania ligowe w halowej lidze w Komprachcicach. Pierwsza kolejka zaplanowana została na weekend 6/7 listopada. W dniu wczorajszym kierownik Bongo Tobiasz Czeszek wpłacił zaliczkę na poczet wpisowego tym samym możemy już być na 99% pewni udziału w lidze, drugi rok z rzędu.

Przypomnijmy iż w poprzednim sezonie debiutując w 3 lidze zajęliśmy wysokie 3 miejsce, które jednak nie dało nam prawa gry w barażu o 2 ligę jednak wszyscy doskonale pamiętają iż stało się tak przez niesportową zagrywkę jednego z naszych rywali. W związku z tym iż wciąż nie ma potwierdzenia udziału w rogrywkach wszystkich drużyn istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz zespół zagra w 2 lidze, ale na tą informację musimy jeszcze trochę poczekać. W granicach 20 października odbędzie się spotkanie organizacyjne i wtedy będzie już znany ostateczny skład wszystkich lig. W najbliższym czasie odbędzie się także spotkanie Bongistów, na którym podjęte zostaną decyzje odnośnie zbliżającego się sezonu min. to czy chcemy wynająć raz w tygodniu halę z drużyną BogStar Opole do wspólnych treningów. Wszystkie propozycje lub pytania można umieścić w komentarzach pod artykułem.