KLF: Piorun 1:2 Bongo

W zaległym meczu 7 kolejki nasza drużyna mierzyła się z outsiderem rozgrywek Piorunem Zaodrze. Pomimo faktu iż nasz rywal do tej pory zdobył tylko 1 punkt do meczu podchodziliśmy mocno skoncentrowani gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę jak niewygodnym przeciwnikiem jest Piorun.Sam mecz potwierdził nasze obawy jednak udało się wywalczyć komplet punktów.

Niemal cały mecz toczył się na połowie Pioruna jednak z trudem przychodziło nam sforsowanie szczelnej defensywy naszego rywala. Na prowadzenie wyszliśmy po indywidualnej akcji Skrzypczyka, który po drodze zaliczył "el tunelo" ;). Na początku drugiej połowy po jednej z kontr Piorun doprowadził do wyrównania, ale na odpowiedź Bongistów nie trzeba było długo czekać. Już po 2 minutach ponownie wyszliśmy na prowadzenie, a bramkę ponownie zdobył Skrzypczyk, a uczynił to w sposób niewiadomy do dzisiaj nikomu, łącznie ze strzelcem ;). Tak więc wygraliśmy zasłużenie, po ciężkim meczu i wciąż liczymy się w walce o podium w sezonie 2013/2014.