KLF: Old Gold 5:12 Bongo

Mecz z Old Gold Złotniki miał być kolejnym, w którym interesowały nas tylko 3 punkty w kontekście walki o miejsce na podium. Początek nie był dobry w wykonaniu Bongistów i po 10 minutach piłkarze ze Złotnik prowadzili 4:1. Przełomowym momentem meczu był przyjazd kapitana Bartka Jacka. Jego wejście zdecydowanie odmieniło naszą drużynę, dodało wiary w końcowy sukces, a co najważniejsze ustabilizowało grę w defensywie oraz dało więcej możliwości gry w ataku.

Jeszcze przed przerwą udało się doprowadzić do wyrównania za sprawą bramek Berbelickiego oraz Migi. Druga część meczu rozpoczęła się fantastycznie dla Bongistów. Najpierw bardzo aktywny Wiesner wyprowadził nas na prowadzenie, a następnie Miga oraz Toczek zapewnili nam komfortowe, trzy bramkowe prowadzenie. W końcówce meczu trwało już dobijanie rywala, a kolejne trafienia zaliczyli Berbelicki i Miga, którzy zdobyli po 4 bramki w tym meczu oraz Toczek notując swój pierwszy hat trick w życiu! Tym samym nasz zespół awansował na 3 miejsce w tabeli, a do rozegrania pozostały nam dwa mecze, z Piorunem oraz Football Sportem.