Kierunek Głuchołazy

To już pojutrze wyjeżdżamy na dwudniowe zgrupowanie do Głuchołaz. Jak już wcześniej informowaliśmy sobota będzie dniem integracyjnym natomiast w niedziele walczyć będziemy w turnieju halowym. Do rogrywek o nazwie V Maraton piłkarski w tym roku zgłosiło się 18 drużyn.

Bongo los przydzielił do grupy D, a naszymy przeciwnikami będą: Pogrom, FC Janki oraz jedna z najlepszych drużyn halowych w Opolu - Sąsiedzi. Zmagania w naszej grupie rozpoczną się ok godziny 15:00. W pierwszym meczu zmierzymy się z Pogrom, w drugim z FC Janki, a ostatni mecz zagramy z Sasiądami Opole. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze ekpiy z każdej grupy. Następnie rozegrana zostanie faza pucharowa, w której to przegrany zespół pożegna się z turniejem. Poniżej rozpiska weekendowego wyjazdu - Bongo Opole on tour :)

Sobota, 18.12.2010

10:30 - zbiórka na stacji Lukoil koło Karolinki

12:00 - zakwaterowanie w Głuchołazach