II turniej piłkarski Hattrick

Już 15 stycznia 2011r. sympatycy piłki nożnej halowej, będą mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas II Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej Halowej "HATTRICK". Zawody odbędą się w hali Zespołu Szkół w Chróścinie.
W turnieju mogą wziąć udział drużyny (w tym niezrzeszone w klubach sportowych) składające się z 5-8 zawodników (wiek zawodników: od 15 lat). Mecze będą rozgrywane po 10 minut, bez zmiany stron. Rozgrywki będą odbywały się najpierw w grupach, a następnie systemem pucharowym.

Obok rywalizacji sportowców-amatorów, do sportowej rywalizacji przystąpią pracownicy Urzędu Gminy Dąbrowa oraz radni Rady Gminy Dąbrowa. Spotkania tych drużyn są stałym elementem programu, podczas czerwcowego "Festynu Dębowego" oraz turnieju halowego "HATTRICK".

Program:

9.00 Otwarcie turnieju i losowanie grup
9.30 Rozgrywki piłkarskie w grupach
12.15 Mecz pokazowy: Pracownicy UG Dąbrowa – Radni Gminy Dąbrowa
12.45 Mecze o miejsca I-IV
14.00 Finał
14.30 Zakończenie turnieju

Zapisy prowadzi Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie pod nr tel. 077 464 10 10 w. 221 do 07.01.2011r. Wpisowe dla drużyny wynosi 50,00 zł (w tym posiłek regeneracyjny). Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców na udział w zawodach.

Do turnieju zgłoszona została oczywiście nasza drużyna tym samym przyszły weekend zapowiada się niezwykle intensywnie gdyż oprócz sobotnich zawodów w niedzielę rozegramy mecz ligowy w Komprachcicach. Jako ciekawostkę dodamy iż w w/w turnieju wystąpi również zaprzyjaźniona ekipa Bongo Karczów.