ECO 7:3 Bongo

Po pierwszych kilku minutach wydawało się, że dopiszemy sobie kolejne 3 punkty. Najpierw Berbelicki, a później Jacek pokonali bramkarza rywala jednak później coś się zacięło...Jeszcze w pierwszej połowie piłkarze ECO doprowadzili do wyrównania wykorzystując nonszalancję Bongistów.

Druga odsłona to kolejne dwie bramki zdobyte przez naszych przeciwników. Chwilę po tym po bramce Winsze znowu "jesteśmy w grze" jednak trwało to bardzo krótko gdyż po błyskawicznej kontrze znowu musieliśmy wyciągać piłkę z siatki. W końcówce Leonczak skapitulował jeszcze dwukrotnie i mecz ostatecznie przegraliśmy 3:7. Warto aby każdy z Bongistów poważnie przemyślał czy wciąż chcemy grać w lidze na Orliku gdyż do zapłaty pozostało nam jeszcze 200zł, a pieniądze wciąż nie zostały zebrane. Druga martwiąca sprawa to frekwencja na ostatnich meczach, przykładowo wczoraj z 25 osobwej kadry było nas zaledwie 7...