Dzień Dziecka u naszych przyjaciół

Na początku lipca tego roku wybraliśmy się z tradycyjną wizytą do naszych wspaniałych przyjaciół z Domu Dziecka w Jasienicy Górnej. Do tej pory nasze spotkania zawsze odbywały się w okresie zimowym, przeważnie przy okazji Mikołaja. Tym razem dostaliśmy zaproszenie na piknik, a co za tym idzie postanowiliśmy to połączyć z Dniem Dziecka. Atmosfera jak zwykle była fantastyczna. Udało nam się rozegrać mecz piłki nożnej oraz koszykówki. Wspólny grill jeszcze umocnił więzi między dzieciakami, a Bongistami. Cóż tu dużo pisać - zapraszamy do galerii:)

Jednocześnie z tego miejsca składamy serdeczne podziękowania za przekazany sprzęt dla:

- Pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego

- Tomasza Lisińskiego

- Przemysława Zycha

- Tomasza Garbowskiego

- Adama Tomczyka

- Sylweriusza Bąka

- Dominiki i Pawła Osmolińskich

- Krystiana Golca

- Marka Duraja

Całą akcje tradycyjnie skoordynował Michał Winsze, a zdjęcia są autorstwa naszego Św. Mikołaja Sylweriusza Bąka. Brawa i podziękowania za udział w pikniku także dla Pawła Osmolińskiego, Kamila Woźniakowskiego, Łukasza Małka oraz jak zwykle niezawodnego Tomka Staronia!