Bongo Cynamon

Podczas ostatniego, sobotniego Bongo-Sztormu w obecności wielu świadków nasz prezes Michał Winsze podpisał umowę transferową na sezon halowy 2011/2012. Nowym zawodnikiem naszego klubu będzie Tomasz Skrzypczyk. Jednak nazwanie "nowym" Cynamona jest mocno nie na miejscu gdyż bronił On już Bongo barw w wielu spotkaniach. Występował min. na turniejach w Kielcach czy też Głuchołazach, a także w lidze "Na Orliku".

Tym samym aklimatyzacja już miała miejsce, a sporo wspólnie wypitego alkoholu powinno ułatwić poczucie świetnej atmosfery panującej w naszym zespole :) Jedyną przeszkodą w regularnych występach Tomka w lidze komprachcickiej mogą być równoczesne występy w Stangum Wawelno. Pożyjemy, zobaczymy!