Bongo 7:4 Grupa JD

Spotkanie z Grupą JD było ostatnim dla naszego zespołu w sezonie 2015/2016, w rozgrywkach ligowych. Miała to być twarda walka o pierwszy w historii tytuł mistrzowski jednak chwilę wcześniej Bassau uległ Starej Gwardii i już wtedy mogliśmy świętować tytuł. W takiej sytuacji ustaliliśmy iż w polu zagra nasz etatowy bramkarz Tomasz Staroń, a cały mecz między słupkami zaliczy, pierwszy raz w tym sezonie Leonczak. Mecz rozpoczęliśmy jednak pełni animuszu aby potwierdzić swoją dominację w rozgrywkach. Na 1:0 bramkę zdobył Dora po podaniu Zbocha, a chwilę później kapitalnie pokazał się Staroń, który podwyższył na 2:0, po podaniu Pławiaka. Ten ostatni podwyższył nasze prowadzenie, a asystą popisał się Dora. Czwarta bramka była autorstwa Zbocha, któremu asystował Skrzypczyk. Nasz rywal jeszcze przed przerwą zdobył bramkę kontaktową, na którą zdążyliśmy odpowiedzieć jeszcze w tej części gry za sprawą Pławiaka. Tym samym schodziliśmy na przerwę prowadząc 5:1. Druga połowa to już totalne rozluźnienie w efekcie czego tracimy trzy bramki, a sami zdobywamy dwie, za sprawą Pławiaka, który skompletował hattrick oraz Staronia. W pierwszej fazie drugiej połowy czerwoną kartkę zobaczył Zboch, jednak warto zaznaczyć, że popisał się kapitalną interwencją bramkarska, niczym Jorge Campos w najlepszych latach swojej kariery:). Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:4. Zawodnikom Grupy JD dziękujemy za walkę, a także za wyrażenie zgody na rozegranie meczu tydzień szybciej! Piłkarzom Bassau za to gratulujemy 2 miejsca, jednocześnie dziękując za walkę fair przez cały sezon!