Bongo 7:1 Football Sport

Mecz z Football Sportem był niezwykle ciekawym widowiskiem. Pierwsze 15 minut to bardzo wyrównana walka i jedyna zdobyta bramka przez zawodnika Football Sportu. Później do głosu coraz wyraźniej dochodzili Bongiści i jeszcze przed przerwą udało się wyrównać za sprawą debiutującego w rozgrywkach ligowych Skrzypczyka.

W drugiej części gry oglądaliśmy już tylko popisy naszych zawodników i gdyby nie nonszalancja w końcówce wynik mógł być dwucyfrowy, a tak spotkanie kończy się zasłużonym zwycięstwem Bongistów 7:1. W następnej kolejce Bongo zmierzy się z jednym z faworytów do mistrzostwa Bogstarem Opole, a więc zespołem, który w ostatnich 3 latach dwa razy wygrał ligę, a raz zakończył rozgrywki na drugim miejscu. Aktualnie oba zespoły z kompletem punktów zajmują czołowe lokaty w lidze. Na to spotkanie wszystkich serdecznie zapraszamy do Komprachcic w sobotę na godzinę 19:00.