Bongo 0:5 ECO, walkower - WSTYD, WSTYD, WSTYD!!!

W fatalnym, najgorszym z możliwych, stylu zakończył nasz zespół rozgrywki ligowe na Orliku-Malinka. Od poprzedniego tygodnia wiadomo już było kiedy, o której i z kim przyjdzie nam się zmierzyć, a mimo to zdecydowana większość to po prostu "olała"!

Gotowość do gry potwierdzili dzisiaj tylko: Leonczak, Pławiak, Babik oraz Winsze pozostali mieli mniej lub bardziej wiarygodne wymówki, a co niektórzy nie raczyli nawet poinformować o swojej nieobecności. W związku z zaistniałą sytuacją Bongo Opole, po raz pierwszy i miejmy nadzieję ostatni w swojej historii, przegrało mecz walkowerem. W imieniu prezesa Michała Winsze chcemy przeprosić organizatora ligi oraz przede wszystkim naszego rywala, drużynę ECO Opole, a co do nieobecnych zawodników w najbliższym czasie zostaą wyciągnięte odpowiednie konsekwencje!