Autor:

Admin

Utworzono:

28.05.2018

W meczu 9 kolejki mierzyliśmy się z Cruz de Malta. Spotkanie, pomimo ciężkich warunków atmosferycznych, było ciekawe i rozstrzygnęło się dopiero w ostatnich 10 minutach. W pierwszej połowie tempo było senne. Co prawda Bongiści dłużej utrzymywali się przy piłce i większość czasu spędzili na połowie rywala to jednak na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Zawodnicy Cruz de Malta wyprowadzili szybką i skuteczną kontrę i mogli się cieszyć z prowadzenia. W drugiej połowie gra nabrała rumieńców. Nasz zespół zaczął szybciej operować piłką i na efekty nie trzeba było długo czekać. Do wyrównania doprowadził Berbelicki, któremu asystował Syldorf. Po chwili było już 2:1, a ładnym uderzeniem, bramkę zdobył Owczarek. W kolejnych minutach obie ekipy wypracowały sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale wynik nie ulegał zmianie. W końcu sprawy w swoje ręce wziął Graczykowski. Najpierw po jego uderzeniu, bramkarzowi rywala przełamało ręce, a następnie strzałem z przewrotki spełnił swoje najskrytsze marzenia. W tym momencie, mając przewagę trzech bramek nieco spuściliśmy z tonu co zaowocowało trafieniem rywala. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2, co pozwoliło nam wrócić na 3 miejsce w ligowej tabeli. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki do rozegrania. Dla nas natomiast tylko jeden mecz gdyż w najbliższej kolejce będziemy mogli sobie dopisać 3 punkty za mecz z Bajerem, który poddał się w trakcie rozgrywek.