Autor:

Admin

Utworzono:

18.04.2018

W meczu z Morawiec Team w końcu udało nam się zebrać niemal pełną kadrę. Co prawda między słupkami, "awaryjnie" musiał wystąpić Winsze jednak to nie przeszkodziło w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. W pierwszej połowie nasz rywal praktycznie w ogóle nie zbliżał się w okolice naszego pola karnego. Bonigiści grali szybko i skutecznie. Strzelanie rozpoczął Owczarek po podaniu Kielanowskiego. Na 2:0 podwyższył debiutujący w OLO Świrski, a ostatnią bramkę w pierwszych 30 minutach, zdobył Krzysztof Job, któremu asystował Graczykowski. Druga połowa była trochę inna od pierwszej. Nasi zawodnicy stracili koncentrację w defensywie i na dużo pozwolili przeciwnikom. Pomimo straty 4 bramek, mu również nie pozostaliśmy dłużni. Kolejne 3 trafienia zaliczyli: Kubas, Berbelicki oraz ponownie Świrski. Ostatecznie mecz wygrywamy 6:4 i pozostajemy jedyną drużyną z kompletem punktów.