Autor:

Admin

Utworzono:

10.04.2018

W ostatnią niedzielę stoczyliśmy pojedynek z liderem rozgrywek The Zigers. W szeregach Bongo zabrakło wielu zawodników, dysponowaliśmy zaledwie 7 osobową kadrą na to spotkanie. Przez cały mecz staraliśmy się być czujni w defensywie i wyprowadzać szybkie kontry. W pierwszej połowie więcej okazji bramkowych stworzył nasz rywal, kilka z nich wręcz 100% jednak świetnie miedzy słupkami spisywał się Leonczak lub dopisywało nam szczęście. W odpowiedzi kilka razy także zagroziliśmy bramce przeciwników, a raz skutecznie gdyż bramkę zdobył Graczykowski. W drugiej połowie mieliśmy już trochę więcej miejsca na boisku, ale wciąż musieliśmy być czujni w defensywie. Na nasze szczęście, poziom z pierwszej połowy utrzymał Leonczak. Bongiści wyprowadzili kilka kontr i popisali się niezłą skutecznością. Najpierw po bardzo dobrej akcji Woźniakowskiego fenomenalnym strzałem popisał się Kalbron, a następnie wspomniany Woźniakowski, położył bramkarza i ustalił wynik meczu na 3:0.